قیمت مفتول گالوانیزه

تلاش میشود همگام با گسترش و توسعه آهن آلات و پروژه های عظیم ملی در سراسر کشور سهمی در پیشبرد اهداف صنعتی و اقتصادی ایران عزیزمان داشته باشیم. راه های ارتباطی با مرکزآهن

در کمترین زمان ممکن، کارشناسان فروش پیش فاکتور را ارسال می نمایند. یا اینکه می توانید از طریق تماس با کارشناسان، قیمت مفتول مورد نیاز خود را استعلام نمایید.

این نوع سیم به دلیل موفقیتی که در طول تولید خود دارد، نزد مصرف کنندگان بسیار محبوب است. و از کاربرد های بسیاری برخوردار می باشد.

این نوع مفتول ها اکسید نمیشوند، زنگ نمی زنند و با نم و رطوبت مقاوم هستند به همین دلیل برای آب و هوای گرم و مرطوب بسیار مناسب هستند.

برای این که سیم مفتول گالوانیزه را گران نخرید یا این که سرتان با خریدِ محصولاتِ بی‌کیفیت کلاه نرود، باید به نکاتی توجه کنید. اول این که کمی درباره‌ی موارد فنی اطلاع داشته باشید.

در مرحله ی بعد سیم ها را درون وان اسیدشوری و فلاکس فرو می برند تا سطح مفتولها عاری از هر گونه آلودگی و دوده و چربی باشد و پوشش گالوانیزه محکم به مفتول پایه بچسبد.

از کاربردهای دیگر مفتول های سفید می شود به آویز کردن طرح های دیواری یا تابلوها و نقاشی های مهم نام برد،

این نوع از محصول مشتق‌شده از فولاد، استحکام خوبی دارد و می‌تواند در برابر ضربه و فشار به خوبی مقاومت کند. همچنین مفتول گالوانیزه گرم به خاطر پوشش‌دهی خوبی که دارد، خاصیت ضد‌خوردگی و زنگ‌زدگی بسیار بالایی دارد و می‌تواند در شرایط آب و هوایی مختلف به خوبی به کار رود.

با توجه به مطالبی که در خصوص انواع مفتول گالوانیزه و روش تولید آن گفته شد، اکنون شما می توانید با آگاهی کامل در این زمینه، و با مشاهده‌ی لیست قیمت مفتول گالوانیزه در سایت شهر مفتول، این محصول را خریداری نمایید.

مفتول هایی با درصد کربن بالا را مفتول سخت نامیده و مفتول هایی با درصد کربن پایین نرم می باشند. شما می‌توانید قیمت مفتول گالوانیزه میهن نور، قیمت مفتول گالوانیزه علوی، قیمت مفتول گالوانیزه تبریز و … را برای خرید مفتول گالوانیزه همین حالا از ما بپرسید.

آیا فرمول ارائه شده برای محاسبه وزن ورق آهن دقیق می باشد؟

سیم مفتول گالوانیزه‌ها را از نظر ضخامت و نوع آن می‌توان در ادامه مطلب دسته‌های مختلف تقسیم‌بندی کرد که به صورت اختصاری به آن‌ها می‌پردازیم:

تولید مفتول گالوانیزه با استفاده از میلگردهای صنعتی با عبور از کوره های آنیل آغاز می گردد و مراحلی همچون سرد کردن مفتول گالوانیزه در مخزن آب سرد صورت می گیرد.

آدرس کارخانه : اصفهان، سه راه آتشگاه، خیابان امیرکبیر، کوچه ۸۴(شهید کرمی)، پشت انبار شیشه کرمی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *